W pogoni za wolnością

Każdy człowiek dąży do tego, aby być wolnym. Nie ma nic gorszego niż spętanie kajdanami, nawet takimi przysłowiowymi. Każdy z nas chce robić to co chce i nie chce, aby ktokolwiek mu narzucał cokolwiek. A dzisiaj wiele osób chce sprawować kontrolę nad życiem osobistym innych osób. Nie można dać się tak łatwo. Każdy z nas ma prawo do wolności i każdy ma prawo do tego, aby być wolnym w swoim życiu. Chyba, że zrobiło się coś takiego, iż trzeba odbyć stosowną, zasądzoną karę. Konsekwencję za swoje czyny należy ponieść. O poszukiwaniu wolności życiowej opowiada książka pt.”Wilczyca. W pogoni za wolnością” Sylwii Koperskiej.

Wielkie pieniądze

Sylwia Koperska zaprasza nas do świata bohaterki o takim samym imieniu. Główną bohaterkę poznajemy w momencie, kiedy ta udaje się do więzienia. Właśnie otrzymała wyrok sądu za popełnione zbrodnie w związku z uczestnictwem w gangu i teraz musi za to odpowiedzieć. Młoda Sylwia jest załamana tym. Sprawę potęguje fakt, że jej malutka córeczka pozostaje pod opieką babci. Dziewczyna jest załamana. Może i jej córka nie była planowana, ale mocno ją kocha. Podczas pobytu w więzieniu mamy szanse poznać nie tylko codzienne życie Sylwii, ale także jej życiową historię, która jak się okazuje wcale nie jest łatwa. Pomimo tego, że Sylwia pochodzi z domu, gdzie nigdy nie brakowało pieniędzy i miała wszystko na wyciągnięcie ręki, to jej brakowało jednego. Miłości rodziców. Matka nigdy nie kochała córki, co często jej udowadniała chociażby poprzez wyrzucanie małego dziecka z domu. Sam ojciec Sylwii nie specjalnie bronił córki przed zachowaniem swojej małżonki Reginy.

Smutne życie

Właściwie to chyba wszyscy, łącznie ze służbą wiedzieli jak zachowuje na co dzień się matka Sylwii, ale jakoś nikt nie chciał stanąć po stronie małego dziecka, a później nastolatki. Może dlatego sama Sylwia zaczęła popadać w złe towarzystwo? Imprezy w luksusowych klubach, nieodpowiednie towarzystwo i Sylwia postanawia wstąpić do gangu złodziei samochodów. Od tego momentu dziewczyna zaczęła poruszać się po równi pochyłej do miejsca w którym się teraz znajduje. W więzieniu Sylwia postanawia zmienić swoje życie. Jak prawdziwa wilczyca będzie bronić tego, co ma, czyli m.in. swojej córeczki. Po wyjściu z więzienia czytelnik może obserwować przemianę, jaka zachodzi w kobiecie. “Wilczyca. W pogoni za wolnością” Sylwii Koperskiej to dowód na to, że można w swoim życiu znaleźć upragnioną wolność. Tylko trzeba się postarać, a człowiek będzie w stanie wszystkiego dokonać.

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com